Корзина
Фільтр
1480 - 2200 грн Ціна
- грн

Паркувальні системи

Парктронік: впевненість у кожному повороті керма.
Яким би значним не був стаж водіння проблеми з паркуванням автомобіля відчуває практично кожен водій. Мінімум вільного простору, безліч машин, різні об'єкти в зоні паркування. У подібних умовах допомога сучасних паркувальних систем воістину неоціненна.
Вчасно отримана інформація – запорука безпеки на дорозі.
Автомобільний парктронік є компактним пристроєм, що використовує здатність ультразвукових хвиль відбиватися від різних об'єктів. Отримуваний сенсорами приладу сигнал перетворюється на зрозумілу для водія інформацію про відстань до тієї чи іншої перешкоди. Залежно від моделі паркувальні радари можуть бути оснащені датчиками (від 2 до 8), камерами заднього виду, системою звукового оповіщення та TFT-монітором, що дозволяє отримати максимально докладну інформацію не тільки про різноманітні перешкоди (стовпчики, машини, паркани), але й про ями, відкриті люки та западини.
Парктронік: спокій можна купити!
У нашому інтернет магазині ви зможете купити автомобільний парктронік, заощадивши при цьому не лише гроші, а й час. Асортимент нашого магазину представлений великим вибором моделей високої якості із широким спектром опцій та додаткових функцій.
Парктроник iDial D065/4, LCD, серебро

Парктроник iDial D065/4, LCD, серебро

₴1480.00грн Без податку: ₴1480.00грн

Парктроник iDial D065/4 - LCD срібло: 4 ультразвукових датчика з роз'ємним з'єднаннямБагатоколірний рідкокристалічний дисплейЦифрова і графічна індик..

Парктроник Tiger TG-P8 Slim NEW 8 датчиков 20мм черный серый

Парктроник Tiger TG-P8 Slim NEW 8 датчиков 20мм черный серый

₴2200.00грн Без податку: ₴2200.00грн

Універсальний комплектКольоровий лiнiйний світлодіодний дисплейВiсiм датчика діаметром 20 ммТип датчиків - ультразвуковийЧастота випромінювання 44 кГц..

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)