Корзина

Відеореєстратори

Автомобільний відеореєстратор стає традиційним атрибутом сучасного автомобіля. Цьому сприяє невисока ціна, а отже, доступність широкому колу автомобілістів і користь, яку несе цей пристрій.
Серед головних технічних характеристик, що відрізняють ті чи інші моделі відеореєстраторів, слід виділити такі як якість зйомки. Воно безпосередньо визначає обсяг застосовуваної пам'яті. Причому флешка має бути досить швидкодією та мати максимальну кількість циклів перезапису. Не менш важливими є також кут охоплення камери, її чутливість у темний час доби. Але слід пам'ятати, що з великих кутах охоплення посилюється спотворення зображення.
Відрізняються відеореєстратори також кількістю вбудованих і додаткових камер, що підключаються. Так у деяких моделях передбачено підключення камер заднього огляду, що дозволяє максимально контролювати ситуацію.
Важливим для відеореєстратора є наявність опції накладання дати, часу та розташування автомобіля на місцевості під час проведення запису. Наявність вбудованого мікрофона та акумулятора, датчика удару – все це є в останніх моделях найбільш просунутих відеореєстраторів.