Корзина

Навігація

GPS навігатор, що встановлюється в авто, є портативним приладом, на дисплеї якого відображається інтерактивна карта місцевості і місцезнаходження транспортного засобу на ній в даний момент часу.
GPS навігатор дозволяє точно визначити місцезнаходження автомобіля у просторі, легко орієнтуватися навіть у незнайомому місці, будь то дорога у маленькому селі чи вулиці у величезному мегаполісі. Цей пристрій має і таку незамінну функцію, як прокладання маршруту до пункту призначення, причому зазвичай пропонується кілька варіантів доріг, з яких можна вибрати найбільш зручний і короткий шлях. У багатьох сучасних моделях на дисплеї відображаються місця пробок та вулиці, якими їх можна об'їхати.
Практично всі GPS-навігатори оснащені голосовим супроводом. Ці оповіщення заздалегідь попередять водія про поворот або необхідність зробити той чи інший маневр.
Завдяки командам автоматичного путівника, який виведе на дисплей назву вулиці та номер будинку, проклавши до них найвдаліший маршрут, до кінцевої мети можна доїхати швидко та без зайвих зупинок для уточнення шляху у перехожих. Цей прилад здатний також зберігати в наявній пам'яті координати точок і траєкторії пройдених шляхів.
Робота GPS навігаторів заснована на отриманні сигналів із супутників, які за певної обробки та за допомогою деяких розрахунків дозволяють визначити місцезнаходження автомобіля. Багато сучасних моделей працюють одночасно у двох системах навігації: GPS та ГЛОНАСС.
Додаткових функцій навігатора відноситься можливість послухати музику, відвідати улюблені сайти в інтернеті, почитати книги в електронному вигляді, переглянути відео та фото.

Хороші ціни, чудові відгуки. Доставка по всіх регіонах України.