Корзина

Умови доставки

Усі питання щодо доставки замовлення Ви можете з'ясувати за телефоном служби логістики та доставки: (067) 572-03-37.
ДОСТАВКА ПО ХАРКІВУ
Доставка по Харкові здійснюється в будь-який район міста. Звертаємо Вашу увагу, що доставка проводиться до входу в будинок (під'їзд, будинок). Доставка товару здійснюється в день замовлення або на наступний день після замовлення. Доставка здійснюється в робочі години:
пн-пт: з 09.00 до 18.00 годин
сб: з 09.00 до 14.00 години.
Якщо Вам потрібна доставка у день замовлення, будь ласка, заздалегідь обговорюйте цю можливість з менеджером, який обслуговує Ваше замовлення. Товари, замовлені у неділю, доставляються у понеділок.САМОВИВЕЗЕННЯ
Ви можете забрати зарезервоване замовлення в нашому офісі:
пн-пт: з 09.00 до 18.00
суб: з 09.00 до 14.00

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
Доставка товарів до будь-якого населеного пункту України здійснюється такими транспортними компаніями:
"Нова Пошта"
"Автолюкс"
"Гюнсел"
Після надсилання Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером декларації та датою доставки. Для отримання замовлення Вам потрібно мати при собі паспорт або посвідчення особи і знати номер декларації. Доставку оплачує покупець. Товари, на яких є позначка "Доставка по Україні - безкоштовно!" доставляють безкоштовно протягом 1-3 робочих днів (перевізник Нова Пошта).

Після доставки товару до Вашого міста Ви можете самостійно забрати своє замовлення, зробити попередній огляд і тільки після цього зробити оплату товару. Вартість доставки по Україні залежить від типу товару і становить приблизно 10-30 грн. Замовлення Україною доставляються протягом 1-3 робочих днів, залежно від населеного пункту.

Примітка: на акційний товар та товар зі знижки безкоштовна доставка не поширюється!